Stavby a rekonstrukce

Vše co potřebujete vědět před stavbou rodinného domu…

 

Kdo jsme?

Jsme stavební firma s více než dvacetiletou tradicí na trhu a bohatou praxí v oblasti realizace bytové výstavby. Zabýváme se realizací staveb pro soukromé osoby i firmy. Naše hlavní zaměření jsou novostavby rodinných domů, rekonstrukce bytů a jejich částí.


Co nabízíme?

Nabízíme realizaci Vašich snů. Stavíme rodinné domy a chalupy, rekonstruujeme byty. Provádíme půdní vestavby a zateplení budov. Zajišťujeme vše od projektové dokumentace, stavebního povolení, vlastní realizaci až po kolaudaci, vše na klíč. Realizujeme všechny potřebné stavební profese.


Financování

Na případné vyřízení hypotéky nemusíte zůstat sami. Nabízíme Vám zdarma služby hypotečního makléře, se kterým úzce a dlouhodobě spolupracujeme na malých i velkých stavebních projektech.


Studie, návrh, projekt

Máme pečlivě vybrané a osvědčené Architekty a projektanty, kteří Vám zpracují studie, grafické návrhy a kompletní projektovou dokumentaci, kterou potřebujete k vydání stavebního povolení. Účast autora po celou dobu výstavby a aktivní poradenství při tvorbě interiéru stavby.


Započetí stavby

Vlastní staveniště přebíráme vždy protokolárně, vytýčení objektu provede geodetická kancelář v souladu s požadavky stavebního povolení a po realizaci stavby vypracuje geometrické zaměření stavby pro potřeby vkladu na katastrální úřad.


Stavební deník a průběžné změny

V souladu s nařízením o Vedení stavebních deníků v rozsahu platné legislativy, zejména pak vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, vedeme stavební deník, který můžete buď vy, nebo váš stavební dozor kdykoli připomínkovat. Jakékoli změny oproti původní smlouvě písemně evidujeme a předkládáme k oboustrannému odsouhlasení. Jednotlivé části díla vám předáváme postupně tak, jak vznikají a tak, jak je uvedeno ve smlouvě.


Přístup na stavbu

Přístup na vaše staveniště máte samozřejmě vždy, po celou dobu výstavby. Pro kontroly jednotlivých etap stavby realizujeme pravidelné kontrolní dny.


Předání stavby na klíč a kolaudace

Hotové dílo předáme protokolárně společně se všemi doklady potřebnými ke kolaudaci, uživatelskými návody, záručními listy a kontakty na servisní či revizní pracovníky.


Servisní práce, pozáruční servis

Případné zjištěné nedokonalosti obratem řešíme. Jestliže závadu objevíte až v průběhu užívání domu, můžete ji kdykoli reklamovat v rámci záruky na dílo. Tyto opravy pak provádíme s co nejmenším zásahem do Vašeho soukromého i pracovního života.


 

Provedeme Vás krok za krokem přípravou stavby

Ponechte starosti na našich odbornících.

Showroom

RUBIKON stavby s. r. o.
Spojovací 940/37
Praha 9 – Vysočany
190 00

+420 775 554 421

Zobrazit na mapě

Outlet/ Sklad

RUBIKON stavby s. r. o.
Spojovací 940/37
Praha 9 – Vysočany
190 00

+420 7755544421

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Sklad / Outlet

Po – Pá:    8:00 – 17:00
So:            8:00 – 12:00

Případně po telefonické domluvě na:
+420 608 076 077

Užitečné odkazy

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné smluvní podmínky pro provádění staveb a jejich částí pro poddodavatele

Virtuální prohlídka