REFERENCE & CERTIFIKÁTY

Zdravá Firma - Imper

Ocenění

Zdravá Firma za rok 2015
Rubikon stavby s.r.o. získala v rámci otevřeného ratingu Imper Zdravá firma hodnocení "velmi dobrý" a řadí se tak mezi 10% finančně nejstabilnějších firem v České republice.


Certifikát Stavcert

Certifikát Stavcert

Certifikát systému managementu kvality pro kompletační a dokončovací práce ve stavebnictví.

 

 


Certifikát ÚRS

Certifikát ÚRS
Cenová soustava ÚRS cennové úrovně 2013/IMilica Reháková

 

Reference od naší zákaznice - paní Milici Rehákové.

Paní Rehákové jsme rekonstruovali celý byt.

 


Petra a Viliam

Rádi bychom poděkovali slečně Báře Hamouzové a celé společnosti Rubikon za maximální ochotu a velmi profesionální přístup. S přítelkyní jsme letos kupovali byt, ve kterém jsme rekonstruovali koupelnu, kuchyň,měnili celkovou dispozici bytu a mnoho dalších věcí. Prostřednictvím Rubikonu jsme pořizovali obklady, dlažby, vpodstatě téměř veškeré vybavení koupelny a další stavební materiál a s celkovou spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Slečna Bára Hamouzová byla velmi vstřícná, s pochopením trpělivě odpovídala na naše velmi časté dotazy a svými odbornými názory nám ochotně radila při výběru, čehož si moc vážíme. Klidným a příjemným způsobem s námi komunikovala v pro nás velice hektickém a poměrně náročném období, kdy jsme byli nuceni řešit najednou mnoho důležitých věcí ve velmi krátkém časovém úseku. Jsme velmi vděčni za její pomoc, v tom co dělá patří k nejlepším. Spolupráci
s touto společností rozhodně vřele doporučujeme.
Petra a Viliam


Václav a Ladislava Noskovi

Společnost PASCOLI s.r.o. jako objednatel vybrala v neveřejném výběrovém řízení zhotovitele stavby  - firmu RUBIKON  stavby s.r.o.

Stavba obsahovala dokončení prací HSV, dodávku a realizaci veškerých řemesel, přístavbu nového osobního výtahu a stavební úpravy dvora. Čtyřpodlažní bytový dům s dvoupodlažní podkrovní nástavbou a sklepními prostory se nachází v památkové zóně Karlín. Tím byly dány vysoké nároky na zachování původních stavebních detailů a kvalitu řemeslných prací. Při provádění musely být splněny rovněž požadavky projektanta a budoucího provozovatele.
Vysoce oceňujeme profesionální přístup zaměstnanců fy RUBIKON stavby s.r.o. při řízení a organizaci stavby a při koordinaci subdodávek. Zejména děkujeme řediteli Tauchmanovi a panu Pavlu Hanigerovi, který stavbu řídil a byl zárukou pro výbornou spolupráci s investorem, projektantem a subdodavateli.
Zároveň chceme ocenit postup realizace a kvalitu provedených stavebních prací, na jejichž základě vzniklo zajímavé dílo v historické secesní části Karlína.
Přejeme Vám mnoho dalších úspěšných zakázek a spokojených zákazníků.
Ladislava a Václav Noskovi